POZNÁMKY k pondělí 27.5.2019

UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY TŘÍDY
od 27.5.2019 MALOVÁNÍ tělocvičny - výuka v učebně dálkového studia nebo podle pokynů učitelů TV

Bc. A. Habalová - Mladý záchranář + 4 žáci třídy ZA2.

Přednáška: Ochrana člověka za mimořádných situací - Mgr. Peleška - učebna BIO
Třída SC2. 1.- 2. vyučovací hodina - ped. dohled: RA - ŠL
Třída ZA2. 3.- 4 . vyučovací hodina - ped dohled: RA, BM,PO - FR,KC

Suplování:   Pondělí 27.5.2019

zdravka; datum výpisu: 25.5.2019 (8:34)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

SC4

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

   

ZA4

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

     

Změny v rozvrzích tříd:

SC3

3.hod

M

 

(ZDEJ)

změna

Šlencová Vladimíra

 

PS1C

2.hod

BIO

 

(ZPSK)

změna

Karasová Hana

 

ZA2

1.hod

M

celá

(ZDEJ)

změna

Šlencová Vladimíra

 

ZA3

4.hod

M

 

(ZOST)

změna

Šlencová Vladimíra

 

 

 

POZNÁMKY k úterý 28.5.2019

Třída ZA3. a SC3.
8.00 - 8.45 hodin školení BOZP a PO před nástupem na odbornou praxi učebna dálkového studia - ped. dohled: KO, FO

Suplování:   Úterý 28.5.2019

zdravka; datum výpisu: 25.5.2019 (8:34)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

SC4

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

     

ZA4

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

     

Změny v rozvrzích tříd:

SC2

1.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(KA)

SC3

0.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(KA)

PS1A

6.hod

TV

Dív

(ZTV)

přesun <<

Bachroňová Eva

z 8.hod

 

6.hod

CJL

   

odpadá

 

(PlaH)

 

7.hod

CJL

   

odpadá

 

(PlaH)

 

8.hod

TV

Dív

 

přesun >>

 

na 6.hod

PS1B

1.hod

CJL

   

odpadá

 

(PlaH)

PS1C

3.hod

OSE

OSE2

(ZOS3)

spojí

Remišová Helena

půl skupiny u RE, půl u FO

ZA2

2.hod

OSE

OSE1

(ZOS3)

spojí

Razakowská Jana

půl skupiny u RA, půl u PO

 

4.hod

M

celá

(ZSOM)

změna

Šlencová Vladimíra

(PlaH)

 

5.hod

PRP

celá

(ZSOM)

změna

Kurucová Andrea

(PlaH)

ZA3

1.hod

OSE

 

(ZDAL)

změna

Kosinová Eva

školení BOZP

 

2.hod

OSE

 

(ZPRP)

spojí

Kosinová Eva

(PlaH)

 

 

Suplování:   Středa 29.5.2019

zdravka; datum výpisu: 25.5.2019 (8:34)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

SC4

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

ZA4

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Změny v rozvrzích tříd:

PS1B

3.hod

OSE

 

(ZOST)

změna

Repáčová Marcela

(PO)

ZA2

2.hod

OSE

OSE3

(ZOS3)

spojí

Razakowská Jana

půl skupiny u RA, půl u BM

ZA3

6.hod

OSN

OSN1

 

odpadá

 

(KC)

 

6.hod

OSN

OSN2

 

odpadá

 

(PO)

 

6.hod

OSN

OSN3

 

odpadá

 

(ŠT)

 

7.hod

OSN

OSN1

 

odpadá

 

(KC)

 

7.hod

OSN

OSN2

 

odpadá

 

(PO)

 

7.hod

OSN

OSN3

 

odpadá

 

(ŠT)

 

 

POZNÁMKY ke čtvrtku 30.5.2019

Třída ZA3. - Odborná praxe
Třída SC3. - Souvislá praxe

Třída ZA2., SC2.
8.50 - 9.35 hodin setkání žáků s JUDr. M. Hrabáčem - primátorem města Chomutova - učebna BIO - ped. dohled: VN,BA

Suplování:   Čtvrtek 30.5.2019

zdravka; datum výpisu: 25.5.2019 (8:34)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

SC3

 

SP

SP

SP

SP

SP

SP

SP

     

SC4

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

     

ZA3

OP

OP

OP

OP

OP

OP

OP

OP

OP

   

ZA4

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

     

Změny v rozvrzích tříd:

PS1C

7.hod

M

   

odpadá

 

(ŠL)

 

 

POZNÁMKY k pátku 31.5.2019

Třída ZA3. - Odborná praxe
Třída SC3. - Souvislá praxe

Suplování:   Pátek 31.5.2019

zdravka; datum výpisu: 25.5.2019 (8:34)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

SC3

 

SP

SP

SP

SP

SP

SP

SP

     

SC4

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

     

ZA3

OP

OP

OP

OP

OP

OP

OP

OP

     

ZA4

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

     

 

Zpracováno v systému Bakaláři