Suplování:   Pondělí 27.1.2020

zdravka; datum výpisu: 24.1.2020 (9:44)

Změny v rozvrzích tříd:

PS2A

7.hod

TV

TV2

(ZTV)

přesun <<

Bachroňová Eva

z 8.hod

 

8.hod

TV

TV2

 

přesun >>

 

na 7.hod

 

 

Suplování:   Úterý 28.1.2020

zdravka; datum výpisu: 24.1.2020 (9:44)

Změny v rozvrzích tříd:

PS2A

6.hod

PRP

PRP1

 

odpadá

 

(KC)

 

7.hod

PRP

PRP1

 

odpadá

 

(KC)

ZA4

5.hod

OSE

 

(ZPRP)

změna

Pouzarová Monika

(KC)

 

 

POZNÁMKY ke středě 29.1.2020

Třída ZA4. + SC4.
Den otevřených dveří na FZS UJEP Ústí nad Labem - pedagogický doprovod: Mgr. KUrucová, Mgr. Pouzarová

Návštěva MŠ Třebízského na našem pracovišti 9.00 - 10.00 hodin
- ukázka práce v hodinách OSE - třída PS2.A - zajistí BM,RO
- školní muzeum - KO

Suplování:   Středa 29.1.2020

zdravka; datum výpisu: 24.1.2020 (9:44)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

SC4

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

   

ZA4

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

     

Změny v rozvrzích tříd:

PS2A

1.hod

OSE

OSE3

(ZOS1)

spojí

Rolová Lucie

půl skupiny u RO, BM

 

2.hod

OSE

OSE3

(ZOS1)

spojí

Rolová Lucie

půl skupiny u RO, BM

 

4.hod

PRP

PRP2

 

odpadá

 

(KC)

 

5.hod

PRP

PRP2

 

odpadá

 

(KC)

 

 

POZNÁMKY ke čtvrtku 30.1.2020

Organizace dne:
Výuka dle rozvhu 1. - 5. vyučovací hodina
6. vyučovací hodina - třídy budou ve svých kmenových učebnách, třídní učitelé předají výpisy z vysvědčení, proškolí žáky o BOZ před pololetními prázdninami
Výuka bude ukončena po 6. vyučovací hodině - platí pro všechny třídy denní formy vzdělávání

Suplování:   Čtvrtek 30.1.2020

zdravka; datum výpisu: 24.1.2020 (9:44)

Změny v rozvrzích tříd:

SC1

6.hod

TH

 

(ZDEJ)

změna

Rolová Lucie

 
 

7.hod

OVC

   

odpadá

 

(RO)

SC3

6.hod

TH

 

(ZICT)

změna

Razakowská Jana

(FRA)

 

7.hod

ICT

   

odpadá

 

(FRA)

SC4

1.hod

KAJ

KAJ

 

odpadá

 

(MA)

 

2.hod

KAJ

KAJ

 

odpadá

 

(MA)

 

6.hod

TH

   

navíc

Razakowská Jana

 
 

7.hod

KNJ

KNJ*

 

odpadá

 

(MI)

PS1A

6.hod

TH

 

(ZSOM)

změna

Karasová Hana

(ČÍ)

 

7.hod

M

   

odpadá

 

(ŠL)

PS1B

6.hod

TH

 

(ZPRP)

změna

Hodačová Monika

(VN)

 

7.hod

CH

   

odpadá

 

(ČE)

PS2A

6.hod

TH

 

(ZFYZ)

změna

Pouzarová Monika

(ČE)

 

7.hod

PSK

   

odpadá

 

(RE)

PS2B

6.hod

TH

 

(ZPSK)

změna

Remišová Helena

 
 

7.hod

ON

   

odpadá

 

(VN)

ZA3

6.hod

TH

 

(ZBIO)

změna

Michalova Kateřina

(ŠL)

 

7.hod

PSK

PSc2

 

odpadá

 

(ČÍ)

 

8.hod

PSK

PSc2

 

odpadá

 

(ČÍ)

ZA4

6.hod

TH

 

(ZDAL)

navíc

Kurucová Andrea

 
 

7.hod

KNJ

KNJ*

 

odpadá

 

(MI)

 

7.hod

KAJ

KAJ

 

odpadá

 

(MA)

 

Zpracováno v systému Bakaláři