POZNÁMKY k pondělí 24.6.2019

Třída PS1.A - Lesopark
Třída PS1.B - Lesopark
Třída PS1.C - Lesopark

Třída ZA2. - Exkurze: Větruše - Ústí nad Labem
Třída SC2. - Vodní hrátky

Třída ZA3. - odborná praxe
Třída SC3. - souvislá praxe

Suplování:   Pondělí 24.6.2019

zdravka; datum výpisu: 21.6.2019 (12:40)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

SC2

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

         

SC3

SP

SP

SP

SP

SP

SP

SP

SP

SP

   

SC4

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

   

PS1A

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

         

PS1B

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

         

PS1C

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

         

ZA2

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

     

ZA3

 

OP

OP

OP

OP

OP

OP

OP

     

ZA4

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

     

Změny v rozvrzích tříd:

SC2

6.hod

OVC

   

odpadá

 

(RA)

 

7.hod

PSK

   

odpadá

 

(RE)

PS1A

6.hod

M

   

odpadá

 

(ŠL)

 

7.hod

CH

   

odpadá

 

(ČE)

 

8.hod

F

   

odpadá

 

(ČE)

PS1B

6.hod

AJ

A1

 

odpadá

 

(HD)

 

7.hod

M

   

odpadá

 

(ŠL)

PS1C

6.hod

CH

   

odpadá

 

(ČE)

Pedagogický dohled u třídy:

SC2, 1.- 5. hod - Vančura Miroslav

PS1A, 1.- 5. hod - Plavjaniková Hana

PS1B, 1.- 5. hod - Šlencová Vladimíra

PS1C, 1.- 5. hod - Černá Stanislava

ZA2, 1.- 7. hod - Hodačová Monika, Michalova Kateřina

 

 

Poznámky k úterý 25.6.2019

Třída PS1.A - Městský park
Třída PS1.B - Minigolf
Třída PS1.C - Oblastní muzeum Chomutov

Třída ZA2. - Úklid minimuzea a odborných učeben
Třída SC2. - Komponovaný program Blázníš? No a co!

Třída ZA3. - odborná praxe
Třída SC3. - souvislá praxe

Suplování:   Úterý 25.6.2019

zdravka; datum výpisu: 21.6.2019 (12:40)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

SC2

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

       

SC3

SP

SP

SP

SP

SP

SP

SP

SP

     

SC4

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

   

PS1A

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

         

PS1B

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

         

PS1C

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

         

ZA2

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

         

ZA3

 

OP

OP

OP

OP

OP

OP

OP

     

ZA4

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

     

Změny v rozvrzích tříd:

SC2

7.hod

CH

   

odpadá

 

(ČE)

PS1A

6.hod

CJL

   

odpadá

 

(PlaH)

 

7.hod

CJL

   

odpadá

 

(PlaH)

 

8.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(BA)

PS1B

6.hod

F

   

odpadá

 

(ČE)

 

7.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(BA)

 

8.hod

CH

   

odpadá

 

(ČE)

PS1C

6.hod

SOT

   

odpadá

 

(RE)

 

7.hod

SOT

   

odpadá

 

(RE)

ZA2

6.hod

PSK

celá

 

odpadá

 

(ČÍ)

 

7.hod

PSK

celá

 

odpadá

 

(ČÍ)

Pedagogický dohled u třídy:

SC2, 2.- 6. hod - Šlencová Vladimíra

PS1A, 1.- 5. hod - Čížková Eva, Repáčová Marcela

PS1B, 1.- 5. hod - Bachroňová Eva, Černá Stanislava

PS1C, 1.- 5. hod - Remišová Helena, Vančura Miroslav

ZA2, 1.- 5. hod - Baumrtová Lenka, Pouzarová Monika, Razakowská Jana

 

 

POZNÁMKY ke středě 26.6.2019

Třída PS1.A - Bezručovo údolí
Třída PS1.B - Berzučovo údolí
Třída PS1.C - Bezručovo údolí

Třída ZA2. - Bezručovo údolí
Třída SC2. - Lesopark

Třída ZA3. - Exkurze Praha
Třída SC3. - souvislá praxe

Suplování:   Středa 26.6.2019

zdravka; datum výpisu: 21.6.2019 (12:40)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

SC2

 

Akce

Akce

Akce

Akce

           

SC3

SP

SP

SP

SP

SP

SP

SP

SP

     

SC4

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

     

PS1A

 

Akce

Akce

Akce

Akce

           

PS1B

 

Akce

Akce

Akce

Akce

           

PS1C

 

Akce

Akce

Akce

Akce

           

ZA2

 

Akce

Akce

Akce

Akce

           

ZA3

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

     

ZA4

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

   

Změny v rozvrzích tříd:

SC2

5.hod

D

   

odpadá

 

(MI)

 

6.hod

ON

   

odpadá

 

(VN)

 

7.hod

NJ

N+

 

odpadá

 

(MI)

 

8.hod

NJ

N+

 

odpadá

 

(MI)

 

9.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(KA)

 

10.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(KA)

SC3

8.hod

ICT

ICT2

 

odpadá

 

(FRA)

 

9.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(KA)

 

10.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(KA)

SC4

9.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(KA)

 

10.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(KA)

PS1A

5.hod

AJ

A1+

 

odpadá

 

(HD)

 

5.hod

ICT

ICT1

 

odpadá

 

(FRA)

 

6.hod

ICT

ICT1

 

odpadá

 

(FRA)

 

7.hod

CH

   

odpadá

 

(ČE)

 

9.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(KA)

 

10.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(KA)

PS1B

5.hod

AJ

A1+

 

odpadá

 

(HD)

 

6.hod

BIO

   

odpadá

 

(KA)

 

7.hod

ON

   

odpadá

 

(VN)

 

9.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(KA)

 

10.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(KA)

PS1C

5.hod

ON

   

odpadá

 

(VN)

 

6.hod

OSE

OSE2

 

odpadá

 

(BM)

 

6.hod

OSE

OSE1

 

odpadá

 

(FO)

 

6.hod

OSE

OSE3

 

odpadá

 

(RE)

 

7.hod

OSE

OSE2

 

odpadá

 

(BM)

 

7.hod

OSE

OSE1

 

odpadá

 

(FO)

 

7.hod

OSE

OSE3

 

odpadá

 

(RE)

 

9.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(KA)

 

10.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(KA)

ZA2

5.hod

ZEK

celá

 

odpadá

 

(KA)

 

6.hod

CH

celá

 

odpadá

 

(ČE)

 

7.hod

NJ

N2+

 

odpadá

 

(MI)

 

8.hod

NJ

N2+

 

odpadá

 

(MI)

ZA3

9.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(KA)

 

10.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(KA)

ZA4

9.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(KA)

 

10.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(KA)

Pedagogický dohled u třídy:

SC2, 1.- 4. hod - Habalová Alena, Razakowská Jana

PS1A, 1.- 4. hod - Plavjaniková Hana, Repáčová Marcela

PS1B, 1.- 4. hod - Pouzarová Monika, Šlencová Vladimíra

PS1C, 1.- 4. hod - Remišová Helena, Štruplová Soňa

ZA2, 1.- 4. hod - Hodačová Monika, Michalova Kateřina

ZA3, 1.- 7. hod - Čížková Eva, Kurucová Andrea

 

 

POZNÁMKY ke čtvrtku 27.6.2019

Třídy PS1.A, PS 1.B, PS1.C, ZA2., SC2., ZA3., SC3.
1. vyučovací hodina - třídnická hodina, hodnocení odborné a souvislé praxe

9.00 - 12.00 hodin - volejbalový turnaj + aktivity třídního kolektivu

Suplování:   Čtvrtek 27.6.2019

zdravka; datum výpisu: 21.6.2019 (12:40)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

SC2

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

         

SC3

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

         

SC4

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

     

PS1A

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

         

PS1B

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

         

PS1C

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

         

ZA2

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

         

ZA3

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

         

ZA4

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

     

Změny v rozvrzích tříd:

SC2

0.hod

NJ

N+

 

odpadá

 

(MI)

 

6.hod

VYV

   

odpadá

 

(Zat)

 

7.hod

ICT

ICT1

 

odpadá

 

(Zat)

 

8.hod

ICT

ICT1

 

odpadá

 

(Zat)

SC3

6.hod

M

   

odpadá

 

(ŠL)

PS1A

6.hod

PSK

   

odpadá

 

(ČÍ)

 

7.hod

D

   

odpadá

 

(HD)

PS1B

6.hod

CJL

   

odpadá

 

(PlaH)

 

7.hod

CJL

   

odpadá

 

(PlaH)

PS1C

6.hod

D

   

odpadá

 

(HD)

 

7.hod

M

   

odpadá

 

(ŠL)

ZA2

0.hod

NJ

N2+

 

odpadá

 

(MI)

 

6.hod

CH

celá

 

odpadá

 

(ČE)

 

7.hod

TV

celá

 

odpadá

 

(KA)

ZA3

0.hod

OSN

OSN1

 

odpadá

 

(KC)

 

0.hod

OSN

OSN2

 

odpadá

 

(PO)

 

0.hod

OSN

OSN3

 

odpadá

 

(ŠT)

 

6.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(KA)

 

7.hod

PSK

PSK1

 

odpadá

 

(ČÍ)

 

8.hod

PSK

PSK1

 

odpadá

 

(ČÍ)

Pedagogický dohled u třídy:

SC2, 1.- 5. hod - Razakowská Jana

SC3, 1. hod - Fořtová Taťána, Remišová Helena

SC3, 2.- 5. hod - Šlencová Vladimíra

PS1A, 1. hod - Repáčová Marcela

PS1A, 2.- 5. hod - Plavjaniková Hana, Repáčová Marcela

PS1B, 1. hod - Pouzarová Monika

PS1B, 2.- 5. hod - Fránová Silvie, Pouzarová Monika

PS1C, 1. hod - Plavjaniková Hana

PS1C, 2.- 5. hod - Černá Stanislava, Remišová Helena

ZA2, 1. hod - Hodačová Monika

ZA2, 2.- 5. hod - Hodačová Monika, Michalova Kateřina

ZA3, 1. hod - Kurucová Andrea

ZA3, 2.- 5. hod - Čížková Eva, Kurucová Andrea

 

 

Suplování:   Pátek 28.6.2019

zdravka; datum výpisu: 21.6.2019 (12:40)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

SC4

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

     

ZA4

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

     

Změny v rozvrzích tříd:

SC2

1.hod

TH

ICT2

(ZICT)

změna

Razakowská Jana

celá třída

 

2.hod

ICT

ICT2

 

odpadá

 

(Zat)

 

3.hod

CJL

   

odpadá

 

(BA)

 

4.hod

CJL

   

odpadá

 

(BA)

 

5.hod

PED

   

odpadá

 

(ČÍ)

 

6.hod

F

   

odpadá

 

(Srb)

 

7.hod

F

   

odpadá

 

(Srb)

SC3

1.hod

TH

A34+

 

změna

Karasová Hana

celá třída

 

2.hod

AJ

A34+

 

odpadá

 

(MA)

 

3.hod

M

   

odpadá

 

(ŠL)

 

4.hod

PED

   

odpadá

 

(RE)

 

5.hod

ON

SC34

 

odpadá

 

(VN)

 

6.hod

ZEN

   

odpadá

 

(Hla)

 

7.hod

ZEN

SC34

 

odpadá

 

(Hla)

PS1A

1.hod

TH

Dív

(ZTV)

změna

Repáčová Marcela

celá třída

 

2.hod

CJL

   

odpadá

 

(PlaH)

 

3.hod

OSE

   

odpadá

 

(RP)

 

4.hod

M

   

odpadá

 

(ŠL)

 

5.hod

BIO

   

odpadá

 

(KA)

 

6.hod

SOT

   

odpadá

 

(ČÍ)

 

7.hod

SOT

   

odpadá

 

(ČÍ)

PS1B

1.hod

TH

 

(ZBIO)

změna

Pouzarová Monika

(ŠL)

 

2.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(BA)

 

3.hod

SOT

   

odpadá

 

(ČÍ)

 

4.hod

SOT

   

odpadá

 

(ČÍ)

 

5.hod

D

   

odpadá

 

(HD)

 

6.hod

ICT

ICT2

 

odpadá

 

(FRA)

 

7.hod

ICT

ICT2

 

odpadá

 

(FRA)

PS1C

1.hod

TH

 

(ZSOM)

změna

Remišová Helena

 
 

2.hod

SOT

   

odpadá

 

(RE)

 

3.hod

ICT

ICT2

 

odpadá

 

(Zat)

 

3.hod

AJ

A1

 

odpadá

 

(HD)

 

4.hod

ICT

ICT2

 

odpadá

 

(Zat)

 

4.hod

AJ

A1

 

odpadá

 

(HD)

 

5.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(BA)

 

6.hod

BIO

   

odpadá

 

(KA)

ZA2

1.hod

TH

celá

(ZPSK)

změna

Michalova Kateřina

(PlaH)

 

2.hod

M

celá

 

odpadá

 

(ŠL)

 

3.hod

D

celá

 

odpadá

 

(MI)

 

4.hod

F

celá

 

odpadá

 

(Srb)

 

5.hod

F

celá

 

odpadá

 

(Srb)

 

6.hod

ON

celá

 

odpadá

 

(VN)

 

7.hod

TV

celá

 

odpadá

 

(KA)

ZA3

0.hod

OSN

OSN1

 

odpadá

 

(KC)

 

0.hod

OSN

OSN2

 

odpadá

 

(PO)

 

0.hod

OSN

OSN3

 

odpadá

 

(ŠT)

 

1.hod

TH

OSN1

(mim)

změna

Kurucová Andrea

 
 

1.hod

TH

OSN2

(mim)

spojí

Kurucová Andrea

(PO)

 

1.hod

TH

OSN3

(mim)

spojí

Kurucová Andrea

(ŠT)

 

2.hod

OSN

OSN1

 

odpadá

 

(KC)

 

2.hod

OSN

OSN2

 

odpadá

 

(PO)

 

2.hod

OSN

OSN3

 

odpadá

 

(ŠT)

 

3.hod

OSN

OSN1

 

odpadá

 

(KC)

 

3.hod

OSN

OSN2

 

odpadá

 

(PO)

 

3.hod

OSN

OSN3

 

odpadá

 

(ŠT)

 

4.hod

OSN

OSN1

 

odpadá

 

(KC)

 

4.hod

OSN

OSN2

 

odpadá

 

(PO)

 

4.hod

OSN

OSN3

 

odpadá

 

(ŠT)

 

5.hod

OSN

OSN1

 

odpadá

 

(KC)

 

5.hod

OSN

OSN2

 

odpadá

 

(PO)

 

5.hod

OSN

OSN3

 

odpadá

 

(ŠT)

 

6.hod

AJ

AJ

 

odpadá

 

(MA)

 

7.hod

AJ

AJ

 

odpadá

 

(MA)

 

Zpracováno v systému Bakaláři